Nadruki

Zobacz jakie techniki nadruku oferujemy.

Nadruki na foli flex

Nadruk jest wykonany na wysokiej jakości foli flex dzięki czemu jest on elastyczny i idealnie pracuje z tkaniną Napisy, logo,  grafiki nadają się świetnie do tej metody nadruku.Zastosowanie folii flex jest najbardziej wytrzymałymi metodami inwestowanie w tego typu reklamę jest stosunk...

Zobacz jakie techniki nadruku oferujemy.

Nadruki na foli flex

Nadruk jest wykonany na wysokiej jakości foli flex dzięki czemu jest on elastyczny i idealnie pracuje z tkaniną Napisy, logo,  grafiki nadają się świetnie do tej metody nadruku.Zastosowanie folii flex jest najbardziej wytrzymałymi metodami inwestowanie w tego typu reklamę jest stosunkowo niedrogie a przynosi szereg korzyści: przede wszystkim świadczy o profesjonalizmie firmy,wpływa na rozpoznawalność marki oraz świadczy o poważnym stosunku do klienta. 

Sposób wykonywania nadruków wykonywanych przez nas.

Przygotowany projekt w programie graficznym, przesyłamy do  programu zintegrowanego z ploterem tnącym. Po wycięciu folii przez ploter wymagane pozbywamy się jej zbędnych elementów. Następnie nadruku umieszczamy  na powierzchnie tkaniny i zgrzewamy za pomocą specjalnej prasy termotransferowej w wysokiej temperaturze.
Jakość folii, odpowiedni nacisk, czas wgrzewania oraz  wysoka temperatura gwarantują  uzyskanie trwałego efektu na długi czas. 

Zalety:

1.Trwałość nadruku
2.Niski koszt wykonania
3.Szybki termin realizacji  ( Uwaga! Czas oczekiwania  jest uzależnione od ilości zamówienia)
4.Doskonale sprawdzają się na odzieży roboczej i sportowej, koszulkach, bluzach, torbach i wszelkiego rodzaju tekstyliach.
5.Możliwość wykonania nadruków odblaskowych
6.Nadruk nawet od 1 sztuki

 Możesz zadzwonić, wysłać maila lub po prostu nas odwiedzić . 

Więcej

Nadruki W tej kategorii nie ma produktów.